کارشناسی ارشد
1401/7/2 شنبه
مدارک و نحوه ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور
ثبت نام اولیه قبول شدگان این دوره به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزشی گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir در تاریخ هایی که در چند روز آینده اعلام خواهد شد انجام می پذیرد.

.


⭕️ مدارک و نحوه ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور

🔸 به اطلاع می‌رساند ثبت نام اولیه قبول شدگان این دوره به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزشی گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir در تاریخ هایی که در چند روز آینده اعلام خواهد شد انجام می پذیرد.

🔸 پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق‌الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

🔸 شایان ذکر است، پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب JPG یا JPEG و با حجم هر عکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند.

1️⃣ تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
2⃣ تصویر کارت ملی ( پشت و رو )
3️⃣ عکس با زمینه روشن ( جهت مراجعه حضوری ۴ قطعه )
4️⃣ مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان ) 

❗️ استفاده کنندگان از معافیت تحصیلی می بایست اطلاعات خود را در سایت وظیفه عمومی ناجا https://services.epolice.ir وارد کنند.

5️⃣ مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید (۶٫۳٫۳) یا دیپلم 4 ساله و یا دیپلم نظام سالی واحدی به همراه مدرک پیش دانشگاهی
6️⃣ تصویر رسید تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی (ثبت درخواست در https://emt.medu.ir و بارگذاری رسید در سامانه گلستان)

🔸 دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید.

@pnuhm

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر